GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKASI


Aymet müşterilerine ait kişisel bilgileri saklı tutma ve bu bilgileri müşterilerinin bilgisi dışında üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Kampanyalar, yeni ürünler ve site hakkındaki yenilikler konusunda, müşterilerimiz e-posta ile bilgilendirilir. Bu hizmeti almak istemeyen müşterilerimiz istemedikleri takdirde kişisel ayarlarında değişiklik yapabilirler. Üyelikten ayrılarak, şahsi bilgilerinin veritabanımızdan silinmesini isteyen müşterilerimizin aymetyazilim@aymet.com.tr  adresine isteklerini bildirmeleri durumunda bu istekleri hemen yerine getirilecektir.
Güvenlik Gerekleri

Kredi kartının tüm dünyada standart bir ödeme altyapısına sahip olması ve kullanıcı kitlesinin genişliği Internet üzerinden yapılan alışverişlerde en çok kullanılan ödeme yöntemi olmasını sağlamıştır. Alışveriş sırasında kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahıslarca ele geçirilmesinin önlenmesi amacıyla bu bilgilerin şifrelenmesi esasına dayanan SSL ve SET protokolleri kullanılmakta, böylece alışveriş güvenliği kolaylıkla sağlanmaktadır.
http://www.aymet.com.tr  alışveriş sitesinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz kriptolu bir şekilde (128 bit SSL) onay alınması için bankaya gönderilir. Bilgileriniz hiçbir şekilde sunucularımızda saklanmaz. Aymet personeli dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz. Yani bir lokantada kredi kartı ile ödeme yapmaktan daha güvenli bir metod uygulanır.
Detaylı bilgi almak için aymetyazilim@aymet.com.tr adresine mail atabilirsiniz.